Motywacja

Nikt nie jest doskonały a zmiany wymagają pracy

Nikt nie jest doskonały i czasem pracując nad sobą tracisz czujność, automatycznie stare nawyki już tam na Ciebie czekają i zacierają ręce – nawet nie wiesz, kiedy zapętlasz się w starą pętlę bardziej lub mniej, spoczywasz na laurach, spada Ci motywacja i nagle nie jesteś już zadowolony z siebie.

STOP! Basta, pomimo czasem przegranych bitew, wracam do siebie, bez wyrzutów i katowania się psychicznie, wyciągam wnioski i idę dalej – każdego dnia lepszy o 1%.

Obserwuje po sobie, że najważniejsze to, żeby jak najszybciej się zorientować (TRZEBA BYĆ CZUJNYM) następnie OD RAZU DZIAŁAĆ (bez odkładania tego na później). Na takie stany nie ma moim zdaniem lepszego sposobu niż porządna dawka aktywności fizycznej.

Oficjalnie wracam po „urlopie” rano była siłownia dzięki @cyklopentano za świetny trening i jak zawsze pozytywną energię popartą odpowiednią motywacją. Popołudniu był rower a wieczorem bardzo szybki chód na koniec lodowaty prysznic i znów czuję się wspaniale. Pozdrawiam serdecznie i jeśli chcecie to podzielcie się w komentarzach tym co myślicie na ten temat i jak to działa u Was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *